V Świąteczny Turniej w kręgle!

Drodzy studenci!

Już po raz piąty KU AZS UŁ organizuje dla Was ŚWIĄTECZNY TURNIEJ W KRĘGLE! Tym razemazs-logo zapraszamy do kręgielni Król Kul w CH Sukcesja w dniu 04.12.2018r.

Nie ma żadnych wymogów co do poziomu gry. Jest to tylko i wyłącznie inicjatywa, abyście mogli się zrelaksować, poczuć nieco świąteczny klimat i dobrze zabawić w gronie studenckim. Każdy z Was jest zaproszony i każdy z Was może być zwycięzcą! Warto wziąć udział – przewidziane są atrakcyjne nagrody dla najlepszych prosto od Świętego Mikołaja!

Zgłoszenia drużyn (7osób) prosimy wysyłać na maila turnieje.azs@gmail.com do 03.12.2018r..
W mailu prosimy o podanie nazwy drużyny, nazwisk zawodników i ich pseudonimów oraz nazwę uczelni.
Ilość drużyn jest ograniczona! Dlatego nie czekajcie ze zgłoszeniem do ostatniego dnia, kto pierwszy- ten lepszy!

Wpisowe: 10 zł od osoby – w przypadku osób posiadających ważną legitymację ISIC AZS UŁ, a w przypadku pozostałych osób – 15 zł.
UWAGA: Prosimy o zebranie całej kwoty z danej drużyny przez jedną osobę oraz wpłacenie jej podczas weryfikacji, która odbędzie się 30 minut przed rozpoczęciem turnieju.

regulamin_V_mikołajkowe_kręgle