Terminarz Sekcji KU AZS UŁ 2018/2019     
SEKCJA TRENER TRENING KONTAKT
PIŁKA SIATKOWA KOBIET Bogdan Kobierecki Wtorek 19:00 – 20:30

Czwartek 19:00 – 20:30

bkobierecki@uni.lodz.pl

tel.600-311-527

PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN Jarosław Niewiadomski Wtorek 19:00 – 20:30

Czwartek 19:00 – 20:30

jniewiadomski@uni.lodz.pl

tel. 601-226-527

KOSZYKÓWKA KOBIET Michał Chojecki Poniedziałek 19:00 – 20:30

Środa 19:00 – 20:30

mchojecki@uni.lodz.pl

tel. 604-230-311

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
II  LIGA AZS UŁ Szkoła Gortata
Piotr Zych Poniedziałek 20:30 – 22:00

Środa 20:30 – 22:00

piotr.zych@uni.lodz.pl

tel.691-679-546

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
I MĘŻCZYZN
Małgorzata Dorenda Wtorek 17:30 – 19:00

Czwartek 17:30 – 19:00

tel. 507-011-778
FUTSAL KOBIET Piotr Korus Wtorek 20:30 – 21:00 piotrkorus@uni.lodz.pl

tel.603-372-509

FUTSAL MĘŻCZYZN Piotr Korus Poniedziałek 17:30 – 19:00 piotrkorus@uni.lodz.pl

tel.603-372-509

PŁYWANIE KOBIET
i MĘŻCZYZN
Piotr Antoniak
Andrzej Doniecki
Poniedziałek 18:30 – 20:00

Środa 18:30 – 20:00

pantoniak@uni.lodz.pl

tel.606-111-574
doniecki@uni.lodz.pl
tel.604-093-943

SIŁOWNIA
TRÓJBÓJ SIŁOWY
Krzysztof Mielczarek Poniedziałek 18:30 – 20:00

Środa 18:30 – 20:00

kmielczarek@uni.lodz.pl
TENIS STOŁOWY* Jarosław Adamczyk Wtorek 17:30 – 19:00

Piątek 17:30 – 19:00

jadamczyk@uni.lodz.pl

507-114-393

JUDO* Leszek Piąstka Wtorek 17:00 – 18:30

Środa 17:00-18:30

leszek.piastka@uni.lodz.pl

721-456-423

LEKKA ATLETYKA Piotr Kuczkowski Poniedziałek 18:30 – 20:00

Czwartek 18:30 – 20:00

tel. 602-455-835
BIEGI PRZEŁAJOWE** Marcin Nadratowski Poniedziałek 18:00 – 19:30

Środa 18:00 – 19:30

marcin.nadratowski@gmail.com

tel. 691-742-670

ŻEGLARSTWO Michał Jaśkowski   michal.jaskowski@uni.lodz.pl

tel. 721 456 420

BADMINTON
KARATE
Mateusz Świątek   smateusz4@o2.pl
PIŁKA PLAŻOWA Bogdan Kobierecki

Jarosław Niewiadomski

  bkobierecki@uni.lodz.pl

tel.600-311-527
jniewiadomski@uni.lodz.pl
tel. 601-226-527

       
       

TRENINGI  odbywają się w Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ ul. Styrska 20/26
*
 TRENINGI  ul. Tamka 12
** ZBIÓRKA przed wejściem na obiekt „Łodzianki” w Parku 3-go Maja (od ulicy Krzywickiego)

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie ważnej legitymacji ISIC-AZS