Terminarz Sekcji KU AZS UŁ 2017/2018

Sekcja Trener Trening kontakt
PIŁKA SIATKOWA KOBIET Bogdan Kobierecki Wt.Czw. 19:00 – 20:30 bkobierecki@uni.lodz.pl
tel.600-311-527
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN Jarosław Niewiadomski  

Wt. Czw.
19:00-20:30

 jniewiadomski@uni.lodz.pl

tel. 601-226527

KOSZYKÓWKA     KOBIET Michał Chojecki Pon., Śr. 19:00-20:30 mchojecki@uni.lodz.pl
tel. 604-230-311
     
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN   

 II  LIGA  AZS UŁ Szkoła Gortata

Piotr Zych Pon., Śr. 20:30-22:00 piotr.zych@uni.lodz.pl
tel.691-679-546
PIŁKA RĘCZNA KOBIET Małgorzata Dorenda Wt.Czw. 17:30-19:00 tel. 507-011-778
FUTSAL KOBIET Piotr Korus Wt.

 20:30-21:00

piotrkorus@uni.lodz.pl
tel.603-372-509
FUTSAL MĘŻCZYZN Piotr Korus Śr.

17:30-19:00

piotrkorus@uni.lodz.pl
tel.603-372-509
PŁYWANIE KOBIET i MĘŻCZYZN Piotr Antoniak
Andrzej Doniecki
Pon., Śr.
18:30-20:00
pantoniak@uni.lodz.pl tel.606-111-574
doniecki@uni.lodz.pl tel.604-093-943
SIŁOWNIA/ TRÓJBÓJ SIŁOWY Krzysztof Mielczarek Pon. Śr.18:30-20:00 kmielczarek@uni.lodz.pl

tel. 605-285-898

TRENINGI  ODBYWAJĄ  SIĘ W CENTRUM  WYCHOWANIA  FIZYCZNEGO  I  SPORTU  UŁ  ul .STYRSKA 20