Terminarz Sekcji KU AZS UŁ 2017/2018

 
SEKCJA TRENER TRENING KONTAKT
PIŁKA SIATKOWA KOBIET Bogdan Kobierecki Wt. Czw. 19:00 – 20:30 bkobierecki@uni.lodz.pl

tel.600-311-527

PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN Jarosław Niewiadomski Wt. Czw.19:00-20:30 jniewiadomski@uni.lodz.pl

tel. 601-226-527

KOSZYKÓWKA KOBIET Michał Chojecki Pon., Śr.19:00-20:30 mchojecki@uni.lodz.pl

tel. 604-230-311

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
II  LIGA AZS UŁ Szkoła Gortata
Piotr Zych Pon., Śr.20:30 – 22:00 piotr.zych@uni.lodz.pl

tel.691-679-546

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
I MĘŻCZYZN
Małgorzata Dorenda Wt.Czw.17:30-19:00 tel. 507-011-778
FUTSAL KOBIET Piotr Korus Wt. 20:30-21:00 piotrkorus@uni.lodz.pl

tel.603-372-509

FUTSAL MĘŻCZYZN Piotr Korus Śr.17:30-19:00 piotrkorus@uni.lodz.pl

tel.603-372-509

PŁYWANIE KOBIET
i MĘŻCZYZN
Piotr AntoniakAndrzej Doniecki Pon., Śr.18:30-20:00 pantoniak@uni.lodz.pl

tel.606-111-574
doniecki@uni.lodz.pl
tel.604-093-943

SIŁOWNIA
TRÓJBÓJ SIŁOWY
Krzysztof Mielczarek Pon. Śr.
18:30-20:00
kmielczarek@uni.lodz.pl
LEKKA ATLETYKA Piotr Kuczkowski   tel. 602-455-835
ŻEGLARSTWO Michał Jaśkowski michal.jaskowski@uni.lodz.pl

tel. 721 456 420

BADMINTON
KARATE
Mateusz Świątek smateusz@o2.pl
       
       

TRENINGI  ODBYWAJĄ  SIĘ W CENTRUM  WYCHOWANIA  FIZYCZNEGO  I  SPORTU  UŁ  ul .STYRSKA 20